Fahrplan von Zarząd Transportu Metropolitalnego
Będzin KościuszkiBędzinBędzin, Kreis Będzin, Bezirk będziński200Sączów Kościół
Fahrplan
4
5
6
7
8
9
10
1116
12
1330
14
1532
16
17
18
1908 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
22
23
0
1
2
3
montags
4
5
6
7
8
9
10
1116
12
1330
14
1532
16
17
18
1908 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
2220 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
23
0
1
2
3
Di, Mi, Do, Fr
4
5
622
7
8
910
10
1116
12
1324
14
1542
16
1759
18
1958
20
21
2220 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
23
0
1
2
3
samstags
4
5
622
7
8
910
10
1116
12
1324
14
1542
16
1759
18
1958
20
21
22
23
0
1
2
3
sonntags, Freizeit
4
5
6
7
8
9
10
1116
12
1324
14
1532
16
17
18
1908 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
22
23
0
1
2
3